fotomagazín

Aguilera na obálce říjnového časopisu Cosmopolitan

Zpěvačka Christina Aguilera upozornila na svoji přirozenou krásu v říjnovém vydání časopisu Cosmopolitan. Číslo vychází již 4. září. Bohužel rozhovor zatím najdeme v americké verzi časopisu.

Popová hvězda se silnými vokály se musí vypořádat – od kritiky k její hudbě až po kritiku jejího vzhledu a osobního života. V tomto upřímném rozhovoru pro říjnové číslo Cosmpolitanu konečně uvolnila své démony.

Proč jste se objevila na novém obalu alba naprosto přirozená?
Stále miluji být okouzlující, ale tentokrát chci ukázat své nedostatky. Je to děsivé, ale jsem připravena na výzvu. Nemůžete mi řict něco, co jsem o sobě nesyšela, opravdu.

Chystáte se na nové turné „Liberation“, jaké bude?
Na svém albu jsem dala to nejlepší ze mě. Snažila jsem se najít. Album jsem nahrávala s pravou láskou a uměním, ke kterému jsem předurčena. Turné chci udělat úplně jinak, než doposud. Chci jej udělat tak, že to moji fanoušci ode mě nečekají. Bude hodně kreativní.

Co si myslíte o ženách, které milují svoje tělo. Je to pravdivé?
Miluji svoje tělo a myslím si, že každý by měl být na něj hrdý. Nikoliv jej předělat, tak jak se mužům bude líbit. Doufám, že jsem připravena stanovit si základní pravidlo, kdy být sama sebou spokojena a být na to hrdá.

 

Tags
Zobrazit více

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Close