album

Aguilera: „byla jsem uvězněna ve zlaté kleci“

Americká pop diva Chrstina Aguilera se cítí svobodná a to můžeme i slyšet na její nové nahrávce „Liberation„, která bude uvolněna 15.června. Jako teenegerka byla velkým protivníkem Britney Spears. Pak se vydala na svoji vlastní dráhu. Po několika úspěšných deskách a po 5 letech v televizní soutěži „The Voice“ se pokouší vrátit s novým albem.

Christina Aguilera má vlastně všechno. Žije v honosné vile v Beverly Hills. Zaměstnává celou armádu zaměstnanců, kteří ji vaří její oblíbený ledový čaj a má i svého řidiče. Také má ráda příjemnou, chladnou a temnou atmosféru, protože nemá moc ráda slunce. Christina prodala více než 50 milionů alb během své téměř 20ti leté kariéry. Proč Aguilera nazývá své osmé album „Liberation„?

Ve zlaté kleci

Měla jsem poslední dobu jen autopilota a bylo jasné, že jsem se zasekla,“ řekla Aguilera pro americký časopis „Entertainment Weekly„. „Musela jsem se dostat z té situace a najít se v sama sobě. Chtěla jsem využít celý svůj potenciál a plnit účel ke kterému mám poslání. Chtěla jsem znovu zpívat a dělat hudbu.

Christina Aguilera byla uvězněna ve zlaté kleci. K její dlouholeté přestávce od roku 2011 až do roku 2016 ji nepomohlo ani porotcování v show „The Voice„. Kde se na začátku nesmírně bavila, ale poté zjistila, že to není to, co chce dělat. „Nakonec jsem se cítila jako loutka. Veškerá energie ze mě byla pomalu vysávána.“ K její náladě jí nepomohlo ani prodej nového alba „Lotus„, které vypustila v roce 2012 a nebyl to takový comeback jaký očekávala. Jejím ale nejhorším počinem bylo album „Bionic„.

Nyní Aguilera říká, že jí nezajímá komerční úspěch. S legrační písní „Sick of Sittin“ v rádiu asi moc neuspěje. Jedná se o hulvátský pop-hip-hop. Album „Liberation“ je někdy až zbytečně napjaté. Pokud hledáme hit, tak určitě to bude píseň „Maria„. Na albu můžeme také najít dramatickou baladu „Fall in Line„. Píseň vznikla před kauzou #MeToo. Píseň připomíná její dosud nejlepší záznam z alba „Stripped„.

Vnitřní síla

Na albu můžeme také najít bláznivou baladu jako je „Deserve“ (je to o tom, že jako snoubenka je příliš pěkná, která hodně přemýšlí nad svým vztahem), která umožňuje přímý pohled na superstar. „Skoro se cítím jako nová osoba,“ raduje se Christina Aguilera. „Na Liberation jsem získala znovu svoji odvahu a vnitřní sílu. Pokud se jedná o postoj k životu, tak jsem si nebyla tak jistá jako právě teď.

Tags
Zobrazit více

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Doporučené články

Close
Close